Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Baltayla Kuyumcuyu Soymak İstedi

Baltayla Kuyumcuyu Soymak İstedi

Erzincan’da sabah saatlerinde yaşanan kuyumcu soygununda çok sayıda sabıkası bulunan Engin A. İsimli zanlı yanında getirdiği balta ile kuyumcuyu soymaya kalktı.
Sabah saatlerinde meydana gelen olayda elindeki baltayla bir kuyumcuya ait vitrinin camını kıran ve ardından aldığı altın bileziklerle kaçmaya çalışan hırsız vatandaşlar tarafından yakalandı.
Edinilen bilgiye göre olay sabah saat 0850 sıralarında Fevzipaşa Caddesi üzerinde bulunan Mesut Yıldırım’a ait kuyumcu da meydana geldi. Çok sayıda sabıkası olduğu öğrenilen Engin A. (25) olay yerine geldiği motosiklet ile etrafı kontrol ettikten sonra elindeki kalası işyerinin kapısına sıkıştırıp balta ile işyerine ait vitrinin camını kırarak vitrinde bulunan 7 adet bileziği alarak kaçmak istedi. Etrafta bulunan vatandaşların olayı görmesi üzerine kaçmak isteyen şüpheliyi kısa sürede yakalandı.
Olay yerine gelen polis ekipleri şüpheli vatandaşlar tarafından yakalanan Engin A.’yı gözaltına alarak Asayiş Şube Müdürlüğü götürdü. Olay yerin inceleme ekipleri ise bölgeyi güvenlik kordonu altına alarak inceleme başlattı.
Öte yandan kuyumcuya yönelik hırsızlık olayı ise yan tarafta bulunan işyerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …