Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Başarılı Öğrenciler Kaymakam Karaca’yı Ziyaret Etti

Başarılı Öğrenciler Kaymakam Karaca’yı Ziyaret Etti

Erzincan’da 2017 yılı okul sporları kapsamında  orta okullar arası yıldızlar  ve küçükler kategorilerinde çeşitli  Masa Tenisi, Bocce, Dart, Futbol branşlarında yapılan müsabakalarda  dereceler alan Tercan Yatılı Bölge Orta okulu öğrencileri Kaymakam Kürşat Karacayı ziyaret etti.
Ziyarete okul müdürü Necati Geniş, Beden Eğitimi öğretmeni Taner Altındiş’de hazır bulundu.
Makamında kabul ettiği başarılı öğrencileri ve okul idarecilerini kutlayan Kaymakam Kürşat Karaca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, öğrencilerin ileride daha büyük başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi. Öğrencilerin yalnızca bilim alanında değil sosyal, sportif ve kültürel alanda da başarılı olmalarından gurur duyduğunu ifade eden Kaymakam Karaca,” Bu konuda daha çok öğrencimizin aktif olmasını istiyoruz ve her türlü desteğe hazırız” dedi. Öğrencilerin sportif alanda il düzeyinde yapılan müsabakalarda dereceye girerek Tercan’ı gururlandırmasının mutluluk verici olduğunu vurgulayan Kaymakam Karaca,” İnşallah başarıları daha da yükselerek devam eder. Önemli olan kazanılan bu başarının devamını getirmektir. Başarı ancak süreklilik gösterdiğinde anlam kazanır. Kaymakamlık olarak her zaman onların yanında olmayı sürdüreceğiz. Bu öğrencilerimizin başarılarında emeği olana her kese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …