Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

2016/2016 Eğitim öğretim sezonunda okul sporları kapsamında   Erzincan’da düzenlenen çeşitli spor müsabakalarında başarılı olan sporcu öğrenciler Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce madalya ile ödüllendirildi.
Kaymakamlık Kapalı Halı Saha tesislerinde yapılan ödül törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Fevzi Koçoğlu ve personeli, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yahya Güneş, Abdulvahap Terece, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fevzi Koçoğlu, Tercan’ın ciddi bir sporcu potansiyeline sahip olduğunu bunu da kısa zamanda alınan başarılı sonuçlarla kendini gösterdiğini belirterek, sporun yaygınlaşması için özellikle okul çağındaki sporcuların koşulsuz desteklenmesi gerektiğini söyledi. Koçoğlu,”2016/2017 sezonunda Erzincan yapılan Voleybol ,Futbol, Masa Tenisi kategorilerinde Tercan’ı başarılı bir şekilde temsil ederek dereceye giren öğrencilerimizi tebrik etmek ve onları ödüllendirmek için burada toplanmış bulunuyoruz. Onlar bizim için sevinç ve gurur kaynağı olmuştur. Çünkü bunlar herkese nasip olmayacak özelliklerdir. Umarım bundan sonraki turnuvalarda daha büyük başarılar kazanırlar.
Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü olarak ilçemizde başarılı olan bütün öğrencilerimizin yanındayız. Onlar başarılı oldukça bizde onları ödüllendireceğiz” dedi. Koçoğlu, yaptığı konuşmasının ardından başarılı sporcuları ve öğretmenlerini madalya ile ödüllendirdi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …