Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Başbakan Yıldırım’ın Eşinden Huzur Evi Ziyareti

Başbakan Yıldırım’ın Eşinden Huzur Evi Ziyareti

Başbakan Binalı Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım Silahı Rahim ziyaretleri kapsamında geldiği Refahiye’de Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Beraberinde Refahiye  Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, Erzincan Valisi  Ali Arslantaş’ın eşi Hatice Rahşan Arslantaş  Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un  ‘un eşi Gülnaz Başsoy  ile birlikte geldiği Refahiye Huzur evi  ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezinde huzur evi sakinleriyle bir araya geldi.
Yetkililerden Huzur evi i ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili bilgi alan Semiha Yıldırım,22’si kadın 26’sı erkek toplam 48 kişinin kaldığı merkezde yaşlılarla tek tek ilgilenerek  sohbet edip, sorunlarını  dinledi. Huzur evi sakinleri, kendilerine çok iyi bakıldığını ve sunulan hizmetlerden memnun olduklarını ifade etti.Bayan Yıldırım yaptığı açıklamada,” Sizler bu topraklar için şimdiye kadar çalıştınız, çabaladınız. Artık yaş belli bir noktaya geldikten sonra burada arkadaşlarınızla, dostlarınızla birlikte hayatınızı devam ettiriyorsunuz. Gördüğüm şu ki; hepiniz mutlusunuz, memnunsunuz. Burada hizmet veren arkadaşlarıma sizleri memnun ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.Birkaç günlükte olsa hasret gidermek adına geldiğim Refahiye’de huzur evini ziyaret ettik. Her fırsatta buraya gelerek yaşlılarımızı hal ve hatırlarını sorarak, ellerini öperek beraber olmaya çalışmalıyız.Yaşlılarımıza verebileceğimiz en büyük hediye onları ziyaret etmek sevgi ve saygı göstermektir” diye konuştu.Bayan Yıldırım ve beraberindekiler daha sonra  huzur evinden ayrıldı.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …