2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Bayram’dan Memur-Sen’e ziyaret

Bayram’dan Memur-Sen’e ziyaret

AK Parti Erzincan Milletvekili Av.Serkan Bayram, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ten Erzincan Memur-Sen i ziyaret etti.
Memur-Sen İl Temsilcisi Nebi Gül’ün Şanlıurfa’da olması nedeniyle Memur-Sen Erzincan Başkan Vekili Diyanet-Sen Erzincan Şube Başkanı Zakir Yıldız’ın ev sahipliğini yaptığı Memur-Sen’e, AK Parti Erzincan Milletvekili Av.Serkan Bayram, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş ziyarette bulundular.
Ziyarette Erzincan adına yapılan ve yapılması düşünülen projeler ile Erzincan’ın ülkenin ve memurların AK Parti İktidarında elde etikleri kazanımları ilgili görüş alışverişinde bulunuldu Diyanet-Sen Şube Başkanı Zakir Yıldız, Birlik-Haber-Sen İl Temsilcisi Mustafa Sevilir, Ulaştırma-Memur-Sen İl Temsilcisi Selahattin Sarıkaya, Toç-Bir-Sen Şube Başkanı Orhan Almacı, Büro-Memur-Sen Şube Başkanı Necdad Yıldırım, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Erol Şahin, Bayındır Memur-Sen İl Temsilcisi Bilal Selçuk, Enerji-Bir-Sen İl Temsilcisi Hikmet Kuzey, in hazır bulunduğu ziyarette Diyanet-Sen Şube Başkanı Zakir Yıldız ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Katılımcı demokrasilerde sendikalar ve dernekler temsil ettikleri kesimlerin sesi olduğunu belirten Milletvekili Bayram , Memur-Sen camiasının Türkiye´nin önündeki sorunların aşılması noktasında gösterdiği duruşu ve Yeni Anayasa sürecine katkılarından dolayı her zaman takdir ettiğini belirterek, “Bu anlamda katkılarından dolayı değerli Memur-Sen temsilcilerine teşekkür ediyorum. Her daim milli iradeden taraf olmuş Memur-Sen ile dayanışmamız bundan sonra da devam edecektir. Tek hedefimiz Erzincan’a hizmet etmek ve Şehri güzel yaşanabilecek bir seviyeye taşımak olacaktır. Hizmetten taviz vermeyeceğiz. Zengin ,Gariban, fakir , Türk, Kürd,laz, Alevi, sunni , ayrımı yapmadan hizmet edeceğiz. Halkımızın memnuniyetinden başka gayemiz yok. Tek düşüncemiz Kimseyi ayrıştırmadan ötekileştirmeden sevgi ve kardeşlik içerisinde gönüller fethetmek. Hizmeti eşit olarak almak her Türk Vatandaşının hakkıdır.Yeni Türkiye hedefimize hep birlikte yürüyeceğiz. ” dedi .
Memur-Sen heyeti adına konuşma yapan Diyanet-Sen Erzincan Şube Başkanı Zakir Yıldız, , AK Parti Erzincan Milletvekili Av.Serkan Bayram , Güneş ve Keleş’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirterek, ” Bu toprakları vatan yapan, bu ay yıldızlı bayrağa rengini veren onu özgürce semalarımızda dalgalandıran şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Memur-Sen, Türkiye’de demokrasinin, insan haklarının ve emeğin en büyük savunucusu olmuş, bunun yanında dünyadaki mazlum Müslümanların en büyük sığınağı haline gelmiş, sadece Türkiye’de emek ve özgürlük mücadelesinin öncüsü olmakla kalmamış, Filistin, Suriye, Mısır, Irak, Doğu Türkistan, Arakan, Bangladeş gibi İslam coğrafyasındaki ülkelerde, nerede bir Müslümanın ayağına bir diken batmışsa onun acısını yüreğinde hisseden, ilgi ve duyarlığını bütün dünyaya teşmil eden bir örgüt hüviyetini taşımıştır. 15 Temmuz’un Turkiye için bir dönüm noktası olduğunu ve 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütünün gerçek yüzünü bir kez daha gördüklerini aktardı . Halkımızın birlik ve beraberliğine ve ülkemizin bütünlüğüne kasteden bu alçakça tezgâhlanmış saldırılar, terörle mücadele alanındaki azmimizi kırmak bir kenara dursun, bu alandaki kararlılığımızı daha da artıracaktır. Bu hain saldırılar karşısında bizlere düşen, millet olarak birbirimize her zamankinden daha fazla destek olmak ve her türlü şer odaklarına karşı tek yürek mücadele etmek olacaktır. Evvela şehrimiz, ardından bölge ve ülkemizde olarak oluşturacağımız bu birliktelikle kısa zaman içerisinde zor zamanları geride bırakacak ve Yeni Türkiye yolunda daha güçlü adımlar ile ilerleyeceğiz inşallah. Memur-Sen ailesi olarak Kimseyi ayrıştırmadan ötekileştirmeden hizmetlerin eşit bir şekilde eşit alınması tek isteğimizdir. Milletvekilimiz Av.Serkan Bayram’ın Erzincan’da birlik beraberlik adına samimiyetine ve Erzincan’a yatırım ve istihdam konusunda gösterdiği cabayı görüyor ve takdir ediyoruz. ” ifadelerini kullandı.
Son olarak Bu milleti bölmek isteyen, eti kemikten ayırmak isteyen herkes kahrolsun, kahrolacak inşallah. diye dile getiren Bayram, İşte biz 14 yıldır sayın cumhurbaşkanımızın öncülüğüyle başlayan Ak Parti iktidarları döneminde tek bir şey hedefledik; yürekleri, gönülleri, nefesleri birleştirmek. Cumhurbaşkanının şahsında Türkiye’nin teslim alınmaya çalışılmaktadır, içteki ve dıştaki hainler buna muvaffak olamayacaklar, milletimizin feraseti Ak Parti’yi 1 Kasım’da tekrar tek başına iktidara getirerek ve 15 Temmuz’da hain Fetö örgütünün darbe girişimi karşısında dik durarak gerekli cevabı verdi.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından şimdi de ülkemizi bir ekonomik darbe ile karşı karşıya bırakmak istiyorlar. Doların Euro’nun ve benzeri ekonomik anlamda ülkemizi zora sokacak, ithalat ihracat ve benzeri şeylerle ülkemizi sıkıntıya sokmak istiyorlar.
Yine liderimizin bir işareti ile dolarları bozdurunuz talebiyle Allah’a şükürler olsun aynı gün kısa bir süre içerisinde insanımız Milyarlarca dolar para bozdurmuş oldu. Allah’a şükürler olsun ki birlikte bir araya gelmemizi, bizim güçlü bir şekilde zalimlerin karşısında dimdik durabilmemizi sağlaması için vesile kıldığı Cumhurbaşkanımızı Cenab-ı Allah başımızdan eksik etmesin inşallah. Allah’ın yardımıyla Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, hükümetimizin ve alt teşkilatlarımızın destekleriyle inşallah güç yetiremeyecekler. Milletimiz 11 defa seçim yaptı. 11 defasında da AK Parti’ye zaferi nasip eden Allah’a hamdolsun. İnşallah bundan sonraki gelecek olan referandumda da nasip olursa yeni bir zafere imza atacağız. Hiçbir ırkçılığa hiçbir ayrımcılığa izin vermedik. Bu devletin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti.
Son 1,5 yıla baktığımızda kesintisiz mücadeleyle dolu bir dönem yaşıyoruz. Fakat şuna inanıyorum. Polisimiz, askerimiz, köy korucularımız ve bu millet terörü bir ve beraber olarak bitirecektir. Yeter ki bir olalım, iri olalım, kardeş olalım, hep birlikte Türkiye olalım. Biz tek milletiz. Türküyle, Kürdüyle, Abazasıyla, Boşnağıyla 80 milyon tek millet. Biz tek bayrak, şehidimizin kanının rengi, hilal bağımsızlığımızın ifadesi, her yıldız bir şehittir. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Güneydoğu’da şöyle olacakmış, burada böyle olacakmış, bedelini ödersiniz ve ödüyorsunuz. 780 bin kilometrekare ile tek vatan ve tek devlet. Türkiye Cumhuriyeti’nden başka bizim devletimiz yok. Biz herkesi kucaklamak için geceli gündüzlü canla başla mücadele ediyoruz. Hepimiz elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da önüne çıkartılacak her engeli aşacak güce, imkâna, kararlılığa sahiptir. Bunun için ihtiyacımız olan en önemli şey, milletimizin birliği ve beraberliğidir. Kardeşliğimize sımsıkı sahip çıkmaktır. Ülkemizde yaşayan 80 milyon insanımızın her biri bu devletin eşit haklara sahip birinci sınıf vatandaşlarıdır. 81 vilayetimizin her biri, Türkiye’nin ayrılmaz birer parçasıdır. Biz ne tek bir vatandaşımızdan ne de bir karış toprağımızdan vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Bunun için kurulan tuzakların, oynanan oyunların, ortaya atılan fitnelerin üstesinden Allah’ın izniyle geleceğiz Bu vatan toprağında ameliyat yapılmasına asla izin vermeyeceğiz. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet… Gün hep birlikte vatanımıza, ülkemize, devletimize sahip çıkma günüdür. Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Alevisiyle, Sünnisiyle emperyalizme karşı verilmiş büyük bir direnişin adıdır Türkiye. Bin yıldır Anadolu’nun ve Trakya’nın vatanımız olması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum “dedi.
Ziyaretin sonunda, Diyanet-Sen Erzincan Şube Başkanı Zakir Yıldız, Milletvekili Bayram’a “Kavmin Efendisi, o na hizmet edendir” Hadisi Şerif’in yazdığı Bakır tabak ile Memur-Sen’in kurucu Başkanı Mehmet Akif İnan’ın eserlerinden oluşan set hediye etti. Başkan Yıldız ayrıca AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş’e Memur-Sen’in kurucu Başkanı Mehmet Akif İnan’ın eserlerinden oluşan set hediye etti.
Milletvekili Bayram, ziyaretten dolayı kendilerinin de memnun olduklarının altını çizerek desteklerinden ötürü Erzincan Memur-Sen’e teşekkürlerini sunarak ayrıldılar.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …