28 Nisan 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Bir Güzellik Yap Kendine”

“Bir Güzellik Yap Kendine”

Bir Güzellik Yap Kendine Projesi açılışı Mesleki Eğitim Merkezinde İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
Mesleki Eğitim Merkezinde projenin açılışını gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün : “ Sosyal sorumluluk projeleri, insanları birbirine bağlayan köprüler gibidir. Ne kadar fazla olursa insanlar da birbirine o kadar yakınlaşır. Bu açıdan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ve emek verenleri tebrik ediyorum.” dedi.
Açılışın ardından projeye katılan kız ve erkek öğrencilere, Mesleki Eğitim Merkezinde eğitim alan kalfalar tarafından kuaförlük hizmeti verildi. Bu projeyi çok beğendiklerini, projenin kendilerine hem kişisel değer hem de mesleki tercih alanında çok şey kattığını belirten öğrenciler emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
Erzincan Milli Eğitim Müdrülüğüne bağlı Mesleki Eğitim Merkezi ve AR-GE birimi tarafından hazırlanan “Bir Güzellik Yap Kendine” sosyal içerme projesi kapsamında 2016-2017 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminde merkez ilçemize bağlı ortaokul öğrencilerimiz arasından 85’i kız 25’i erkek olmak üzere toplam 110 öğrenciye kuaförlük hizmeti sunulacaktır. Proje takvimine göre uygulamalar Şubat ayında 15; Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ise 30 öğrenciyle Mesleki Eğitim Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …