Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Bisiklet Konvoyu Görenleri Şaşırttı

Bisiklet Konvoyu Görenleri Şaşırttı

Erzincan’da evlenme kararı alan Tayfun ve Ceren Gündüz çiftinin bisikletli konvoyu sokaklarda renki görüntülere sahne oldu. Çevrede kendilerini ve konvoya katılan arkadaşlarını gören vatandaşlar ilgiyle konvoyu izledi.
Çifte, arkadaşları da bisikletleriyle eşlik etti. Geçmiş yıllarda Bisikletliler Derneği Erzincan Temsilciliği yapan ve şuanda da Kalbin İçin Pedalla Temsilciliği yapan damat Tayfun Gündüz’ün düğün konvoyu çevredekileri önce şaşırttı sonra eğlendirdi.
Herkesi bisiklet sürmeye davet eden damat Tayfun Gündüz; ‘’Çok güzel bir ortam çok güzel bir duygu. Bisikletliler Derneği Erzincan Temsilciliği olarak daha önce birçok bisiklet turu yaptık. Şimdide Kalbin İçin Pedalla Temsilcisi olarak kendi düğünüm için böyle bir etkinliği yapmak istedim. Bu güzel günümde sevenlerimle beraber bisiklet turu yapıyoruz. Eşimle beraber bisiklete bineceğiz sanırım Erzincan’da bir ilki gerçekleştirmiş olacağız. Bisikleti seviyoruz, doğayı seviyoruz. Motorlu araçlara hayır diyoruz.’’ dedi.
Gelin Ceren Gündüz ise yaptığı açıklamada; ‘’ Eşimden dolayı bisikleti sevmeye başladım. Sağlıklı güzel bir şey. Bisikletle düğün konvoyu yaparak burada bir ilke imza atıyoruz‘’ dedi.
Ordu Caddesinden ilerleyen Bisikletli düğün konvoyuna vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …