29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Bisikletleri ile polis kontrol noktaları ve karakollara ziyaret ettiler

Bisikletleri ile polis kontrol noktaları ve karakollara ziyaret ettiler

Bisikletleri ile polis kontrol noktaları ve karakollara ziyaret gerçekleştiren Erzincan Bisikletlileri Derneği üyesi 55 kişi emniyet mensupları ile sohbet ederek görevlerinde başarılar dilediler.
Erzincan Bisikletlileri Derneği üyeleri Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. Yıl dönümünde polis teşkilatında görevli olan emniyet mensuplarını görev yerlerinde ziyaret etti.
Düzenlenen ziyaretler ile ilgili olarak bir açıklama yapan Erzincan Bisikletliler Derneği Başkanı Hakan Sarı, “Polis Teşkilatımız Türkiye’nin en eski ve en köklü teşkilatlarından biridir. Evlerimizde huzur içerisinde oturuyor isek bunun sebebi Türk Polisidir. Her geçen gün kendini yenileyen, modern ekipmanlarla donanmış polis teşkilatı, zihniyet ve yapı olarak da son yıllarda büyük değişiklik yaşadı. Vatandaşın her zaman yanında olduğunu bizlere daha çok hissettiren, devletin şefkatli kucağı imajını yansıtmayı başaran bir teşkilat kimliğine büründü. Polis teşkilatımızın her ferdini kuruluşlarının 172. yıldönümünde tek tek kutluyorum.
Şehrimizdeki huzur ve sükun ortamı da polisimizin sayesinde ortaya çıkmaktadır. Türkiye genelinde adli vaka olayı en az olan illerden birinde yaşıyoruz. Bunda Erzincan polisinin rolü çok büyüktür” dedi.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …