27 Eylül Çarşamba , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Cerrah Öğrencilerle Gençlik Merkezi'nde Bir Araya Geldi

Cerrah Öğrencilerle Gençlik Merkezi'nde Bir Araya Geldi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri ve Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Selim Cerrah Erzincan Gençlik Merkezi’nde genlerle buluştu.
Erzincan Gençlik Merkezi Hukuk Kulübünün öncülüğünde Erzincan Gençlik Merkezi üyesi gençlerle bir araya gelen Bakanlık Müşaviri Selim Cerrah gençlerle Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi konularında sohbet etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri ve Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Selim Cerrah’ın gençlerle hasbıhal programında Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Erzincan Kredi ve Yurtlar İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek, Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Özdemir, TÜGVA İl Temsilcisi Emre Özkan, Hukuk Kulübü Koordinatörü Necati Ayrancı, Erzincan Gençlik Meclisi üyesi gençler de hazır bulundu.
Erzincan Gençlik Merkezi Has Oda’sında gerçekleşen sohbette Bakanlık Müşaviri Cerrah Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi konularında gençlere bilgilendirmede bulundu.
Türkiye’nin demokrasi tarihi konularında bilgi birikimlerini gençlere aktaran Cerrah gençlerden gelen soruları da cevapladı. Program Erzincan Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Özdemir’in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Selim Cerrah’a hediye takdiminin ardından sona erdi.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …