2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ CHP Anayasa değişikliği referandumu için “HAYIR” çalışmalarına devam ediyor

CHP Anayasa değişikliği referandumu için “HAYIR” çalışmalarına devam ediyor

16 Nisan tarihinde yapılacak olan Anayasa değişikliği referandumu kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Yapılacak olan referandum için Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan İl Başkanlığı tarafından organize edilen referandum çalışmaları yapılıyor. Yapılan çalışmalara CHP Erzincan Eski Milletvekili Erol Tınastepe, CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan, Merkez İlçe Başkanı Mesut Sağır, İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partili yöneticiler katılıyor.
Referandum çalışmaları kapsamında CHP’li yöneticiler Şehir Merkezinde, İlçelerde, Beldelerde, Mahallelerde ve Köylerde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek yapılacak olan referandum hakkında bilgiler vererek vatandaşlardan “Hayır” oyu kullanmalarını istiyorlar.
Referandum çalışmaları kapsamında açıklama yapan CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan şunları söyledi; “Erzincan’da vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ediyoruz, neden hayır dediğimizi anlatıyoruz. Biz bu çalışmalarımıza yaklaşık iki ay önce başladık. Erzincan’daki örgütümüzle çalışmalarımız devam ediyor, 17 Nisan sabahında hep birlikte Hayır’ın önemini tüm toplum anlayacaktır. Hayır’ın karşılığı var, hayır’ın haklılığı var ama evetin bir karşılığı yoktur. Hayır, kelimesi tek bir kelime 17 Nisanda Türkiye’ye barış getirecek, huzur getirecek, kardeşlik getirecek eskisi gibi kimse kimseyi dışlamadan, küçümsemeden komşuluk ilişkilerimizi geliştireceğiz ve çevremizdeki tüm ülkelerle tekrar barışacağız. Gelin birlik olalım, dirlik olalım, büyük olalım hep beraber ülkemizi parlamenter rejimle birlikte temsil edelim” dedi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …