Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ CHP Gençlik Kolları Vatandaşlara Şeker ve Broşür Dağıttı

CHP Gençlik Kolları Vatandaşlara Şeker ve Broşür Dağıttı

16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi CHP Erzincan Gençlik Kolları referandum çalışmaları kapsamında Dörtyol mevkisinde vatandaşlara broşür ve şeker dağıttı. Gençlik Kolları Başkanı Elif inci Utlu gerçekleşen etkinlikte sokaktaki vatandaşlara neden “Haıyr” demeleri noktasında bilgilendirdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Gençlik Kolları Dörtyol mevkiinde ‘Hayır’ çalışması yaptı. Kendi elleri ile hazırladıkları şekerlemeleri ve neden ‘Hayır’ broşürlerini vatandaşlara dağıtan CHP Gençlik kolları İl Başkanı Elif İnci Utlu, çalışmalarına 16 Nisan gününe kadar devam edeceklerini söyledi.
CHP Gençlik Kolları Erzincan İl Başkanı Elif inci Utlu, yaptıkları referandum çalışması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları olarak kendi el emeklerimizle hazırladığımız hayır şekerlerimizi halkımıza sunuyoruz. Çok güzel olumlu tepkiler alıyoruz. İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak Erzincan’da çok ciddi anlamda çalışmalar yapıyoruz. İlçe ilçe, köy köy, sokak sokak geziyoruz. Tek afiş asmakla bu iş bitmiyor. Hayır broşürlerimizi tek tek dağıtım bunu anlatıyoruz. Referanduma 13 gün kaldı inşallah bizim için hayırlısı olacak” dedi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …