24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Deniz Bank Tercan Şubesi Açıldı

Deniz Bank Tercan Şubesi Açıldı

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Deniz Bank şubesi törenle hizmete açıldı
Açılış törenine Kaymakam Kürşat Karaca,Başkent-2 Deniz Bank Bölge Müdürü Ahmet Kurtoğlu,Tarım Bölge Sorumlusu Uğur Öztürk,Deniz Bank Erzincan Şube Müdürü Bora Sadak,Tercan Şube Müdürü Koray Yıldırım ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Kürşat Karaca, açılışta yaptığı konuşmada, hizmete giren banka şubesi ile ilçede büyük bir eksikliğin giderildiğini, vatandaşların bankaya destek vermesinin önemli olduğunun altını çizdi. Kaymakam Karaca,” Yürütülen hiç bir faaliyet yok ki içerisinde bir mali boyut bulunmuş olmasın. Kamu yönetiminin bir mali boyutu var. Tarımın, ziraatın, sanayinin ve akla ne gelirse gelsin mutlaka bir mali boyutla karşı karşıya kalacaksınız. Bu mali boyutun da en büyük tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi günümüzde bankalardır. Onun için büyük bir ihtiyaç gideriliyor. Kamu yönetimi ve faaliyetler açısından da önemli bir eksiklik tamamlanıyor” dedi. Kaymakam Karaca,banka şubesinin Tercan halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.
Başkent-2 Deniz Bank Bölge Müdürü Ahmet Kurtoğlu’da konuşmasında, şuan 706 şubeye ulaştıklarını belirterek,Tercan şubesinin açılışında kendilerine duyulan güveni anlattı.Sektörde istikrarlı yükselişini sürdüren Deniz Bank’ın dağıtım ağını yaygınlaştırmak amacıyla yurt çapındaki hizmet ağına Tercan Şubesini de eklediğini ifade eden Kurtoğlu,” Desteklerinden dolayı Kaymakam Kürşat Karaca’ya ve diğer kamu kurumlarına teşekkür ediyorum.Şubemiz tüm ilçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. Yapılan konuşmalar sonrasında bankanın açılışı kurdelesini Kaymakam Kürşat Karaca,Başkent-2 Deniz Bank Bölge Müdürü Ahmet Kurtoğlu, Tarım Bölge Sorumlusu Uğur Öztürk,Deniz Bank Erzincan Şube Müdürü Bora Sadak,Tercan Şube Müdürü Koray Yıldırım birlikte kestiler.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …