22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Diyarbakır Müftüsü İşleyen Erzincan’da öğrencileri ziyaret etti

Diyarbakır Müftüsü İşleyen Erzincan’da öğrencileri ziyaret etti

Erzincan’da Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları devam ediyor. Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde devam eden Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret eden Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’e Erzincan’da misafir olan Diyarbakır Müftüsü Burhan İşleyen’de eşlik etti.
Ziyarette okul yöneticilerinden bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Gün, kursa katılan öğrencilerle de bir süre sohbet ederek tüm kursiyerlere başarılar diledi.
Erzincan’da misafir olan Diyarbakır Müftüsü Burhan İşleyen ise; “Ben Erzincan Kemah İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygulamaya konan bu Destekleme ve Yetiştirme Kursları takdire şayan bir çalışmadır, yaz tatilindeyim ama benim çocuğumda şu an buradaki kurslara katılıyor, bunun altyapısını hazırlayan başta Millî Eğitim Bakanlığı olmak üzere Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederim. Bu uygulamayı son derece başarılı ve yerinde görerek mutlu oldum” dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …