11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Doğunun Boğası’na 50. Yıl Marşı Hazırlığı

Doğunun Boğası’na 50. Yıl Marşı Hazırlığı

Erzincanlı müzisyen Fırat Kemahlıoğlu , 24 Erzincanspor takımı için birlik beraberliği pekiştirmek adına takım için marş yazma hazırlığına başlıyor. 24 Erzincanspor yönetimi tarafından ulusal arenada istenilen marş da Doğunun Boğası imajının yanı sıra birlik ve beraberlik üzerine de vurgu yapılacak.
Spor Toto 3. Ligde mücadele edecek olan kırmızı siyahlı takım 24 Erzincanspor lig başlamadan önce taraftarına marş armağan etmek istiyor. Erzincanlı taraftar gurupları genç müzisyen Fırat Kemahlıoğlu imzalı marş ile takımın yanında olacaklar.
Daha öncede Erzincan ile ilgili bir çok şarkı çalışmalarında adından söz ettiren Erzincçanlı müzisyen Fırat Kemahlıoğlu, şimdide önemle ve anlamlı bir proje ile hemşerilerinin karşısına çıkıyor. Kemahlıoğlu, yapacağı 24 Erzincanspor marşı ile taraftarı maçlarda futbolcuları coşturması bekleniyor.
Konu ile ilgili ERT tv kameralarına konuşan Kemahlıoğlu şunları dile getirdi; “futbola aşinalığı olduğunu dile getirerek, 24 Erzincanspor’un son iki yılda yakaladığı ivme bizi memnun ediyor.
Bu yeterlimi tatbiki değil biz istiyoruz ki üst liglerde mücadele etsin. Sadece bir Galatasaray maçı ile Erzincan adının ne kadar yankı uyandırdığını gördük. Bir şehrin tanıtımı spor, sanat ve turizmle mümkün. Bizde diyoruz ki sporla ilgili kısımda Erzincanspor biraz daha ayağa kalksın bu yönde de Erzincanspor yönetimi bu sene gördüğüm kadarıyla iyi atılımlar ve iyi transferler yaptı.
24 Erzincanspor ulusal arenada mücadele etmeye hazırlanıyor biraz vizyonunu değiştirelim biraz daha ulusala hitap etmek istedik. Bir şehrin takımının marşı olmalı.
Çalışmalara başladık. İyi bir eser çıkarmaya çalışıyoruz. Sezon basına yetiştirmeye çalışıyoruz. Sözlerinde doğunun boğası imajına ve birlik beraberlik üzerine vurgu yaptık” dedi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …