2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ERGAB’tan Kazankaya Gazetesi’ne Ziyaret

ERGAB’tan Kazankaya Gazetesi’ne Ziyaret

Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim yönetim kurulu ile birlikte Kazankaya Gazetesi Sahibi Gazeteci-Yazar Mustafa Özsoy’u ziyart ettiler.
İstanbul’da çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalışan Erzincanlı Gazeteciler, aralarındaki dayanışmayı güçlendirmek için bir araya gelerek kurulan Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB)’ın faaliyetleri hakkında bilgiler veren ERGAB Başkanı Sedat Sevim Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy’a çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette Mustafa Özsoy’a yapackları çalışmalarda başarılar dileyen Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim sıcak karşılamadan dolayı da ayrıca teşekkür etti.
Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy ise gerçekleşen ziyaretten ötürü mutlu olduğunu ifade ederek Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Özsoy ayrıca yapacakları çalışmalarda da kendilerine başarılar diledi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …