29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ERİHMED’den Kaymakam Güngör’e Ziyaret

ERİHMED’den Kaymakam Güngör’e Ziyaret

Erzincan İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği (ERİHMED) Başkanı Burhan Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Otlukbeli Kaymakamı Eyüp Güngörü makamında ziyaret etti.
ERİHMED Başkanı Burhan Çakır ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Kaymakam Güngör,bir süre sohbet ettiği misafirleri ile faaliyetleri hakkında bilgi aldı.ERİHMED Başkanı Burhan Çakır,derneğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Kaymakam Güngör’e bilgi verdi.İlçedeki eğitim ve öğretim hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette sorunlar konuşuldu. Dernek Başkanı Çakır, dinini, vatanını, milletini seven, hoşgörülü aynı zamanda manevi değerlere saygılı nesiller yetiştirmek olduğunu söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren kaymakam Güngör, son yıllarda İmam hatip okullarına verilen önemden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, ilçede İmam Hatip Ortaokulu ve İmam-Hatip yurdu eksikliğinin olduğunu, sivil toplum kuruluşlarının ve derneklerin, toplumun gelişip kalkınmasında önemli bir misyon yüklendiğini ve toplum yararına yönelik tüm faaliyetlerinin destekçisi olacaklarını söyledi. Vatanını ve bayrağını her şeyden daha çok seven,üstadın da dediği gibi, ülkesi için, devleti için kim var deyince, ben varım diyebilen, ak sütün içindeki ak kılı fark edebilecek keskinlikte gözü olan bir gençlik yetiştirmek, en büyük hedefimizdirç.Dünyadaki baş döndüren gelişmeleri iyi araştıran, düşünen sorgulayan, ilmi ve inancını en büyük kılavuz olarak kendisinde bulunduran, hayalleri ve ümitleri olan bir gençlik yetiştirmek yine en büyük hayalimizdir diyerek, ziyaretlerinden dolayı mutlu, umutlu olduğunu belirterek ERİHMED Başkan Burhan Çakır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.teşekkür etti.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …