Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Belediyesinden Kan Bağışına Tam Destek

Erzincan Belediyesinden Kan Bağışına Tam Destek

Erzincan Belediye personeli, Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla Türk Kızılayı aracılığıyla kan bağışında bulundu. Erzincan Belediye Sarayı girişinde başlatılan çalışmaya Belediye personeli yoğun ilgi gösterdi. Bir günlük kan bağışı kampanyasında 40 ünite kan toplandı.
Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Kan, kaynağı insan olan bir maddedir. Temini tamamen gönüllülük esasına dayanır. Bu gün Afrin Harekatında görev yapan Mehmetçiklerimize manevi destekte bulunmak için kan veriyoruz ancak İnşallah ihtiyaç olmaz. Biliyoruz ki Türk ordusu, sınırlarını terör örgütlerinden temizleyip muzaffer şekilde ülkesine dönecektir. Kahramanlarımız her daim gönüllerimizde, dualarımızdadır. Allah yardımcıları olsun. Ben bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin kan bağışı konusunda daha duyarlı olmalarını istiyorum ” dedi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …