11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Uğur Temel Lisesi İftarda Buluştu

Erzincan Uğur Temel Lisesi İftarda Buluştu

Uğur Okulları Erzincan Uğur Temel Lisesi yöneticileri tarafında gelenek haline getirilen ve bu yıl ikincisini düzenlediği İftar programına İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün’ünde katılımı ile Erzincan’da eğitim veren Lise müdürlerini bir araya getirdi.
İftar Yemeğinden sonra bir konuşma yapan Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Okul müdürlerimiz burada. Biz 40 bin öğrencimizle ve 3 bin 3 yüz öğretmenizle büyük bir aileyiz. Bu ailenin kaptanları sizlersiniz, bizleriz. Aynı gemi içerisinde ülkemiz, vatanımız, devletimiz, milletimiz, dinimiz, ailelerimiz, bütün değerlerimiz için başarıya ulaşmak üzere birlikte çalışıyoruz. Birlik beraberlik içerisinde iyi bir ekip oluşturduğumuza inanıyorum. Erzincan olarak Türkiye’de örnek gösterilecek bir noktadayız. Akademik başarılarda ilimizi ellilerden kısa bir süre içerisinde ilk beşe getirmeniz, aynı zaman da YGS sınavın da ilk 15’e getirdiniz, bunu sizlerin fedakarlıkla çalışmalarına borçluyuz. Bu konuda hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah daha uzun yıllar, örnek gösterilen bir ekip olarak çalışmalarımıza devam ederiz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” dedi.
Erzincan Uğur Temel Lisesi Kurucu başkanı Şevki Akdağ ise yaptığı kısa teşekkür konuşmasında; “davetimize icabet eden İl Milli Eğitim Müdürüme ve siz değerli müdürlerime teşekkür ederim hoş Geldiniz şimdiden hayırlı bayramlar dilerim” ifadelerini kullandı.
Erzincan Uğur Temel Lisesi yönetimi tarafından verilen iftar yemeğine, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Milli Eğitim Şube müdürü Celal Aydın, Maarif Müfettişleri Başkanı Mehmet Zeki Göksu, Erzincan Uğur Temel Lisesi kurucu başkan Şevki Akdağ, Uğur Temel Lisesi müdürü Naci İpek, Lise Müdürleri ve Uğur Temel Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Çakmak katıldı.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …