Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan’da 4.1 Şiddetindeki Deprem Korkuttu

Erzincan’da 4.1 Şiddetindeki Deprem Korkuttu

Erzincan’da 20.05.2017 tarihinde 14:05’te merkez üssü deprem meydana geldi. Erzincan merkeze bağlı Işıkpınar köyünde 4.1 şiddetindeki deprem korkuttu.
Can kaybı yaşanmaması ise sevindirdi. Erzincan’da yaşanan deprem bazı binalarda hasar oluşturdu. Vatandaşlar ise sokak ve caddelere akın etti. Erzincan Valiliği ise yaşanan olayla ilgili açıklama yayımladı.
Erzincan Valiliği’nden yapılan açıklamada; “20.05.2017 tarihinde saat 14.05’te merkez üssü Erzincan merkeze bağlı Işıkpınar köyünde 4.1 şiddetinde deprem meydana gelmiştir.
Depremde herhangi bir can yada mal kaybı yaşanmamıştır. Yaşlı vatandaşlarımızın 112 Acil Çağrı Merkezini aramaları üzerine ambulanslarımızda bir hareketlilik yaşanmıştır. Erzincan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerimiz tespit çalışmalarına devam etmektedir” denildi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …