9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzurum PTT Başmüdür Yardımcılığına Elmas Atandı

Erzurum PTT Başmüdür Yardımcılığına Elmas Atandı

Adıyaman’da 1988 yılında posta dağıtıcısı olarak girdiği PTT’de 21 yıl sonra 45 yaşında 12.10.2009 tarihinde Erzincan’da PTT Merkez Müdürü olarak görev başlayan Elmas, 15.06.2017 tarihinde Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atandı.
Erzincan’daki görevinden 16.06.2017 tarihinde ayrılması beklenen Elmas. 19.06.2017 tarihinde Erzurum’daki görevine başlaması bekleniyor. Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olan Ramazan Elmas, Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atanmam nedeniyle çok heyecanlıyım. Güzel Ülkemin Güzel şehri Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atandığım için gururlu ve sevinçliyim.
Çalışan insanların her zaman başarılı olacağını söyledi. Malatya’da 1964 yılında dünyaya gelen Ramazan Elmas, ilkokulu, Ortaokulu, liseyi Malatya’da okurken ve Yüksekokulu ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü’nü hem görev yaptı hem de okuyarak tamamladı.
Ramazan Elmas 1988 yılında PTT’nin açtığı personel alımı sınavını kazandı. Adıyaman Gerger İlçesi PTT Merkez Müdürlüğü posta dağıtıcısı olarak işe başlayan Ramazan Elmas, uzun süre posta taşıdı. Bu arada girdiği memurluk sınavını kazanınca, dağıtıcılık görevini bırakarak, Adıyaman’ın Çelikhan PTT Merkez Müdürlüğü’ne memur olarak tayin olan Elmas aynı görevi 2 yıl sonra Malatya PTT Başmüdürlüğü Posta İşletme şefi oluncaya kadar sürdürdü. 2004 yılında Malatya Merkez Müdürlüğü’ne amir olarak atanan Ramazan Elmas, 2009 yılında PTT Genel Müdürlüğü’nün açmış olduğu Merkez Müdürlüğü imtihanını kazanarak Erzincan PTT Merkez Müdürlüğüne atandı. Bu görevi 8 yıldır yapan Ramazan Elmas Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atandı. 15.06.2017 tarihinde PTT A.Ş nin Yönetim Kurulu kararı ile Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atanan Elmas, PTT Genel Müdürlüğü ve PTT Başmüdürlüğü olarak çalışanımızla birlikte 177 yıldır olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” Ne iş yaparsan yap ’eğitimin ve çalışmanın şart’ olduğuna inandım. Bir çok servisinde görev yaptığım PTT’de Erzincan’da Merkez Müdürü olarak 2009 tarihinde atanmıştım. Erzincan’da görev yaptığım süre içerisinde hep iyi işler yapmaya çalıştık. Erzincan’da çok güzel günlerimiz oldu. Erzincan’da Mutlu olarak başladığım Müdürlük görevini ve mutlu ayrılıyorum. Erzurum’a atandığım için de mutluyum. Buradaki görevimi de en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğim. Bana güvenip bu görevi layık görenleri mahcup etmemek için şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada çok çalışacağım.” dedi. Birlik Haber-Sen İl Temsilcisi Mustafa Sevilir, Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı görevine atanan Ramazan Elmas’a yeni görevinde başarılar dilediğini belirtti. Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı görevine atanan Ramazan Elmas. evli ve bir erkek olmak üzere 4 çocuk babasıdır. Ramazan Elmas’tan boşalan Erzincan PTT Merkez Müdürlüğü görevine Nihat Işık vekalet edecek.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …