24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Eski Siyasilerden Kemaliye’ye Ziyaret

Eski Siyasilerden Kemaliye’ye Ziyaret

Kemaliye’nin yetiştirdiği  siyasetçilerden olan Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı  Hasan Basri Aktan,ve halen Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar yardımcılığı görevini yürüten  İsmail Yücel,Mülkiye Baş Müfettişi Atilla Şahin, İzmir Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Güldal,Kemaliye Belediye Başkanı Mustafa Haznedar Kaymakam Mustafa İlhan’ı makamında ziyaret ettiler.
Aslen Kemaliyeli olan ve uzun yıllardır Ankara siyasetinin önemli isimleri arasında yer alan Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı  Hasan Basri Aktan beraberinde Gümrük Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı  İsmail YÜCEL, Mülkiye Başmüfettişi Atilla Şahin, İzmir İl Tarım Müdürü Sayın Ahmet Güldal ve İlçe Belediye Başkanı  Mustafa Haznedar ile birlikte Kaymakam Mustafa ilhan’a nezaket ziyaretinde bulundular.Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette Kemaliye’nin Turistik bir marka olması için neler yapılabileceği konusunda istişarede bulundular. Yoğun iş programı arasında Kaymakam Mustafa İlhan’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirmek istediklerini belirten Kemaliyeli siyasetçi ve bürokratlar”.Eski ve yeni siyasetçiler olarak ilçemizin gelişmesi noktasında hazırlanacak her türlü projeye destek vermeye hazırız” dedi.Kaymakam Mustafa İlhan misafirleriyle tek tek tanışarak  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kemaliyeli siyasetçi ve bürokratlar  daha sonra ilçeye bağlı Boylu, Adak, Akçalı, Dutluca ve Çit köylerini de ziyaret ederek sıla-i rahimde bulundular. Kaymakam İlhan  bu ziyaretlerde kendilerine refakat etti. Köy sakinleri  heyetin ziyaretinden son derece memnun oldular.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …