22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Hacı Kamer Torun Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Gösterisi Düzenlendi

Hacı Kamer Torun Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Gösterisi Düzenlendi

Kemah Hacı Kamer Torun Ana Okulu öğrencileri tarafından yıl sonu gösterisi düzenlendi.
Kemah Hacı Kamer Torun Ana okulu öğrencileri yıl sonu gösterilerini sahneledi. Okul salonunda düzenlenen programa Kaymakam Cuma Çotu, Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kaya, İlçe Jandarma komutanı İsmet Tığlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çukadar, kurum amirleri,öğretmen ve öğrenci velileri katıldı.Minik öğrencilerin birbirinden güzel gösterileri izleyenleri büyüledi. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çukadar, öğrencilerin böyle bir program hazırlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Biz işte bu çocuklarımıza gereken imkanı sunduğumuzda, onları hakikaten el üstünde tuttuğumuzda, onları gerçekten yürekten ve gönülden sevdiğimizde onlar her şeyi başaracaklar. Yapacağımız tek şey onları sevmek, onlara inanmak ve değer vermektir. Ben bu gösteriyi hazırlayan başta Okul Müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimi ve kendileri minik ama yürekleri büyük olan öğrencilerimi tebrik ediyorum” dedi.
Açılış konuşmalarının ardından gösterilerini sunan minik öğrenciler, dakikalarca ayakta alkışlandı. Öğrencilerin yaptıkları bireysel aktiviteler gösteriye ayrı bir renk katarken performansları parmak ısırttıGösterilerde okul öğrencilerinin hemen tamamına yakını sahne alırken velilerinde sahnedeki çocuklarının heyecanını paylaştıkları gözlendi. Sahneye çıkan çocuklarını fotoğraflamak için adeta birbirleriyle yarışan velilerin telaşı da görülmeye değerdi.
Gösteri sonrası okul öğretmenleri günlerdir süren çalışmalarının karşılığını almanın mutluluğunu yaşadı. öğretmenleri tarafından hazırlanmış olan gösterileri minik öğrenciler büyük bir dikkat ve ustalıkla sergilerken, kendilerini izlemeye gelenlerin de sürekli alkışını aldılar.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …