11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İşadamları Tercan Belediye Başkanı’nı Ziyaret Etti

İşadamları Tercan Belediye Başkanı’nı Ziyaret Etti

Tercan’da iş dünyasının temsilcileri Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz’la makamında buluştu.
Ulaştırma Bakanlığı Eski Müsteşar yardımcısı Mustafa Fırat, Ankara Erzincanlılar Derneği Başkanı Mustafa Seçen,Ankara Erzincanlı Sanayici ve İş Adamları Derneği(ERSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Alptekin, Genel Sekreter Okay Akartepe, Ersiad Yönetim Kurulu Üyeleri Ceyhun Gündüz,Ufuk Bayraktar,Alican Aşkın,Rıza Dilber,Fuat Susam Belediye Başkanı Mehmet Yılmazı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette Tercan’da yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ele alınarak bunların ilçenin kalkınmasına sağlayacağı artı değerler üzerinde duruldu.İş dünyasının temsilcileri Başkan Yılmaz’a başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, Tercan’ın Erzincan’ın güzel bir ilçesi olduğunu ifade ederek, Ankara’dan Tercan için her türlü desteği vereceklerini dile getirdiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Yılmaz, iş dünyasının temsilcilerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
, Başkan Yılmaz, ilçenin gelişimi adına ERSİAD üyelerinden güzel çalışmalar beklediklerini ifade ederek,”Biz iş adamlarımızdan ilçenin ufkunu genişletecek uzun soluklu çalışmalar bekliyoruz.
Öyle inanıyorum ki yapılacak çalışmalarla Tercan makus talihini yenerek vizyonu değişecek ve güzelleşecek”diye konuştu.
Başkan Yılmaz, Yılmaz Daha sonra Başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine günün anısına Tercan 17 şubat spor kulübünün atkılarını hediye ederek Başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …