29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İŞKUR 15 Temmuz Demokrasi fuar alanında stant açtı

İŞKUR 15 Temmuz Demokrasi fuar alanında stant açtı

Erzincan İŞKUR İl Müdürlüğü, faaliyetlerini halka duyurmak için stant açtı.
Geçtiğimiz günlerde başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” faaliyetleri çerçevesinde, Erzincan Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü tarafından, İŞKUR’un faaliyetlerini ve hizmetlerini halka duyurmak amacıyla Barış Manço parkında açılışı gerçekleştirilen Erzincan Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi fuar alanında stant açtı.
İş Meslek Danışmanı Arzu Türkmen açılan stant ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Türkmen açıklamasın da; “Milli seferberlik projesi kapsamında vatandaş ve işverenleri bilgilendirmek amacıyla standımızı açtık.
Ziyaret te bulunanlara verilen teşvikler, Program ve kurslar hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz.
Gündüz ve akşam belirli saatlerde iki seans halinde hizmet veren standımız bir hafta ile 10 gün arasında açık kalacağını belirten İş Meslek Danışmanı Türkmen işverenleri hazırladığımız broşürleri almaları ve bilgilenmeleri için bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Erzincan İŞKUR il Müdürü Ömer Faruk Çelik ise; “Erzincan Halkına hizmet için buradayız. Vatandaşı İŞKUR’a gelmesi yerine İŞKUR vatandaşa gidiyor bunu slogan olarak kabul ettik standımız açtık tecrübeli personelimiz bilgilendirmelerde bulunuyor” dedi.
Standı ziyaret eden Erzincan’da bazı kurum Müdürleri Hayırlı çalışmalar dileyerek toplu fotoğraf çekildiler.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …