29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İstanbul Valisi’nden Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Destek Sözü

İstanbul Valisi’nden Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Destek Sözü

Erzincan İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği Başkan Vekili Hasan Çakmak İmam Hatip Okulları genel kurulu için gittiği İstanbul’da İstanbul Valisi Vasip Şahin’i ziyaret etti.
Erzincan İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği Başkan Vekili Hasan Çakmak ziyarette dernek hakkında Vali Şahin’e bilgiler verdi.
İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği Başkan Vekili Hasan Çakmak açıklamasında; “Sayın İstanbul Valimiz Vasip Şahin Erzincan İmam Hatip lisesi mezunudur. Valiliği döneminde İstanbul ziyaretlerimiz de mutlaka yanına uğrayarak eskileri yad ederiz. Sayın valimizin Erzincan’a emekleri çoktur yoğunluğuna rağmen zaman ayırarak makamında şahsımı ağırlamasından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Sayın Valimden mezun olduğumuz 45 yıllık okulumuzun fiziki sorunları var mutlaka yerine yeni bina yapılması hususunda yardım talep ettik. Tereddütsüz yardım sözü verdi ve sponsoru ayarladı. Erzincan’ımıza yakışır bir Anadolu İmam Hatip lisesi için hayırlı olsun sözünü aldık şahsım ve derneğimiz adına sayın valime teşekkür ederim” dedi.
İstanbul Valisi Vasip Şahin, Erzincan İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği bizleri ziyaret etti.
Bende bir Erzincan İmam Hatip Lisesi mezunu olarak dernek başkanımızın ziyaretinden oldukça memnun oldum zaten ilişkilerimizi hiç koparmadık dolayısıyla daha önceden eski okulumuzun fiziki sorunları olduğu iletilmişti bizlerde elimizden gelen yardım sözünü verdim sponsorumuzu ayarladık takibini yaparak en kısa zamanda tamamlanması için ne gerekiyorsa yapacağız inşallah açılışına da bizzat katılma sözü veriyorum ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …