Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Karakelle: “1 Mayıs kardeşlik ve dayanışma günü olarak büyük önem arz etmektedir

Karakelle: “1 Mayıs kardeşlik ve dayanışma günü olarak büyük önem arz etmektedir

AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımladı. Karakelle mesajında; “Bütün çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum. Ülke kalkınmasının temelini oluşturan üretim sektöründe canla başla çalışıp, hem ailesinin nafakasını çıkararak helal lokma peşinde koşan , hem de Ülke ve Milletin kalkınması ve refahı için ter döken çalışanlarımızı kutluyorum.
1 Mayıslar işte bu anlayıştaki işçi kardeşlerimizin bir bayramı olarak aynı zamanda birlik ve kardeşlik ve dayanışma günü olarak çok büyük önem arz etmektedir.
Geçmişte yapılan hatalar , provakasyonlar ve buna bağlı olarak bu güzel bayram günün de istenmeyen hadiselerin yaşanması çalışanlarımızın yanında bütün milletimizi de üzmüştür.
Bu 1 Mayısta ve gelecekte ki bütün 1 Mayısların bayram havasında geçmesini yürekten diliyorum.
İktidarımız döneminde çalışma hayatı ile ilgili birçok güzel düzenlemeler yaptık. Birçok yenilikler getirdik.
Hayat standartını yükseltecek adımlar attık ancak bunları yeterli bulmuyor daha da geliştirilmesi yolun da faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu düşüncelerle tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü tebrik ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …