Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Akpınar Vatandaşlarla Buluştu

Kaymakam Akpınar Vatandaşlarla Buluştu

İliç Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar,sürdürdüğü köy gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.
Göreve başladığı günden bu yana vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret gösteren Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar, Vatandaşla Buluşma Programı dahilinde Bağcuğaz Köyü, Kozluca Köyü, Tabanlı Köyü, Akçayazı Köyü ve Sağ Deresi Mezrası, Büyük Armutlu, Turgutlu, Ağıldere Köyleri ve Bağderesi Mezrasında vatandaşlarla buluştu. Bir süre vatandaşlarla sohbet ederek sıkıntılarının olup olmadığını sordu ve sık sık not aldı. Kaymakam Akpınar,yaptığı açıklamada, kapılarının herkese açık olduğunu belirterek, “Hepinize kapımız sonuna kadar açık. Sizlerin dertlerine ortak olmak, mutluluklarınızı paylaşmak bizleri mutlu eder.Halkımızın rahat ve güzel yaşaması için tüm imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Zaman buldukça köylerimizdeki vatandaşlarımızın sorunlarını mahallinde dinlemek, incelemelerde bulunmak, ,köylerimizin sorunlarının muhatabı kurumlarımızın amirleri ile beraber ziyaret ediyorum. En küçük sorununuzda bile devlet olarak yanınızdayız. Sizlere hizmet etmek amacı ile buradayız.” dedi.Ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla yüz yüze görüşme fırsatı bulduğunu ifade eden Kaymakam Akpınar,”Gerektiğinde kapı kapı dolaşıp yaşlılarımızı, hastalarımızı, muhtaç aileleri ziyaret ediyoruz. İsteklerini kayıt ediyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarına müracaat için gitmek isteyip de çekingenliği nedeniyle gidemeyen vatandaşlarımıza da cesaret veriyoruz.
Aynı zamanda bu incelemelerimiz ve görüşmelerimiz sayesinde hem sorunların çözüm sürecini ham de en iyi hizmeti verebilme imkanını sağlıyoruz.” Diye konuştu.
Ziyaretlerine devam edeceğini anlatan Kaymakam Akpınar, vatandaşların teşekkür ve duasının kendisini memnun ettiğini kaydetti.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …