25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Çotu Başarılı Okul Müdürlerini Tebrik Etti

Kaymakam Çotu Başarılı Okul Müdürlerini Tebrik Etti

Kemah Kaymakamı Cuma çotu, Liselere girişte ağırlıklı puanı belirleyen Temel Eğitimden Orta eğitime Geçiş sınavlarında büyük bir başarıya imza atarak İlçeler bazında İl birincisi Olan okul müdürlerini,bu başarıya önemli katkı sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çukadar  ve şube müdürlerini  makamında kabul ederek gayretli çalışmalarından ve özverilerinden dolayı  teşekkür etti.
Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette Necatibey orta okulu,Kemah orta okulu ,Kemah İmam Hatip orta okulu ve Kerer köyü ortaokul müdürleri ile bu başarıda önemli rol oynayan Kemah ilçe milli Eğitim Müdürü Yakup çukadar ve şube müdürlerini gösterdikleri gayretlerinden dolayı tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Kaymakam Çotu, “İlçemize yaşattıkları bu başarı ve gururdan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Çukadar’ın şahsında tüm milli eğitim personeline ve çalışma sürecinde her türlü sıkıntıya göğüs geren bu başarının mimarı olan öğretmen ve,idareci arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.Kazanılan sınav başarısından bizleri daha ziyade mutlu etmiştir. ”dedi. Kemah’ın eğitim alanında mesafe kat eden bir ilçe olduğunu vurgulayan Kaymakam Çotu,”Kemah’ta görev yapmak, eğitim camiasıyla birlikte olmak, gurur vesilesidir.
TEOG) sınavında Kemah’taki okullarımızın il birincisi olması bizim adımıza mutluluk verici bir gelişmedir.Bu başarının mimarları öğrencilerimizi,onları yetiştiren öğretmenlerimizi ve okul müdürlerimizi kutluyorum.
2017/2018 eğitim öğretim yılında da başarılarını daha yükselteceklerine inanıyorum. İlçe Kaymakamlığı olarak eğitime olan desteğimiz artarak sürecektir.” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …