22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Çotu Başarılı Personeli Ödüllendirdi

Kaymakam Çotu Başarılı Personeli Ödüllendirdi

Kemah Kaymakamı Cuma Çotu başarılı personeli başarı belgesi ile ödüllendirdi.
Kemah Kaymakamı Cuma Çotu,ilçede görevli İlçe Jandarma Komutanlığı,İlçe Emniyet Amirliği,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,İlçe Nüfus Müdürlüğü,İlçe Müftülüğü,İlçe Orman işletme Şefliği ve İlçe Devlet Hastanesinin personellerini görevlerinde gösterdikleri başarılar ve örnek davranışlarından dolayı ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi. Kaymakamlık makamında düzenlenen ödül töreninde konuşan Kaymakam Cuma Çotu,İlçede özverili çalışmalar ve görevlerinde gösterdikleri başarılardan dolayı çeşitli kurumlarda görev yapan personeli başarı belgesi ile ödüllendirdiğini belirterek.”Kurumunuz adına yürütmekte olduğunuz görevlerinizi ifa ederken, emsallerinize göre daha özverili ve gayretli çalışmalarınız tarafımdan memnuniyetle müşahede edilmiştir.
Ödül sistemi devlet memurluğunda etkili bir motive yöntemi olmuştur. Sizlerin, aldığınız bu Başarı Belgeleri ile çalışma arkadaşlarınıza örnek olmanızı ve onların da performanslarını artırmalarına vesile olmanızı temenni ediyorum. Kamu görevlisi olmak, şeffaf adil, hızlı ve süreklilik arz eden bir konumda bulunmak demektir. Kurumlarda görevli kişiler, yapacakları işi severek ve benimseyerek yapma gayretinde olmalıdırlar. Sizleri mesleğinizde gösterdiğiniz başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Bu gibi başarıların artarak devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.Kaymakam Çotu, konuşmalarının ardından Başarı Belgelerini sahiplerine vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …