Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Çotu: Bizler sizlere hizmet üretmek için görev yapıyoruz

Kaymakam Çotu: Bizler sizlere hizmet üretmek için görev yapıyoruz

Kemah Kaymakamı Cuma Çotu, köy muhtarlarıyla Doğanbeyli köyünde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
Köy muhtarlarıyla iki haftada bir kahvaltı eşliğinde yapılan kahvaltılı toplantının bu haftaki durağı Doğanbeyli köyü oldu.
Doğanbeyli köyü muhtarlığı organizasyonunda köy konağında gerçekleştirilen kahvaltı programına Kaymakam Cuma Çotu,İl Genel Meclis üyeleri Hüseyin Koçyiğit, Ali Oktay, İlçe Özel idare Müdürü Mehmet uğur Sevim, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Turhan Yakut, İlçe Halk eğitim Müdürü Recep İlter ve köy muhtarları katıldı. Kahvaltı programının ardından köy muhtarlarının sorunlarını, istek ve taleplerini dinleyen Kaymakam Çotu, sorunların çözümü için üzerine düşeni yapacağını söyledi. Çotu,”  “Siz muhtar arkadaşlarımdan tek dileğim dedikodulara inanmayınız. Merak ettiğiniz tüm konularda sizlere cevap vermeye her zaman hazırım. Bizler sizlere hizmet üretmek için görev yapıyoruz. “Ben sizleri mesai arkadaşlarımdan ayrı tutmuyorum. Sizler seçilmiş muhtarlarımızsınız.Muhtarlar seçildikten sonra herkesin muhtarı oluyor. Asıl olan vatandaşın sorununu çözmek olmalıdır. Vatandaşı bunaltmaya gerek yok. Sizler köylerinizde mahallelerinizde vatandaşa yardımcı olacaksınız. Biz de sizlere yardımcı olacağız. Amacımız vatandaşa hizmet etmek olmalıdır. Burada eksiklikler noktasında gerekli notlarımızı aldık. Gerekli çalışmaları yaparak eksiklerin giderilmesi için mücadele vereceğiz.Merak ettiğiniz tüm konularda sizlere cevap vermeye her zaman hazırım. Bizler sizlere hizmet üretmek için görev yapıyoruz” dedi.Toplantı çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …