23 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Çotu Muhtarlarla İfarda Toplantı Yaptı

Kaymakam Çotu Muhtarlarla İfarda Toplantı Yaptı

Kemah kaymakamı Cuma Çotu  iftar yemeği eşliğinde köy muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi.
Köy muhtarlarıyla kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen toplantıların bir benzeri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Gediktepe köyünde düzenlenen iftar yemeğinde gerçekleşti. iftar yemeğine Kaymakam Cuma Çotu’nun yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı İsmet Tığlı, İlçe Özel İdare Müdürü M.Uğur Sevim,Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Recep İlter, İl Genel Meclis üyesi Hüseyin Koçyiğit ve çevre köy muhtarları katıldı.Oldukça sıcak bir ortamda geçen İftar yemeği sonunda yapılan duanın ardından muhtarlarla sohbet eden Kaymakam ÇOTU muhtarların var olan problemlerini ve isteklerini dinleyerek köyler hakkında bilgi aldı.Muhtarlar tek tek söz alarak kendilerini tanıtıp sıkıntı ve isteklerilini dile getirdiler. Düzenlenen iftar yemeğine katılan muhtarlara teşekkür eden Kaymakam Çotu,muhtarlarla her ay toplanarak hassasiyet taşıyan konular üzerinde bilgilendirme yaptıklarını belirtti. İftar yemeğinin muhtarlarla dayanışmayı güçlendirdiğini bu vesileyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Kaymakam Çotu,”Köylerimizi birebir ilgilendiren konular hakkında konuşmak üzere iftar yemeğinde bir araya geldik.
Toplantıdan ziyade hem sohbet etmek, hemde köylerimizde yaşanan sorunları bir arada değerlendirmek için bugün buradayız.Köylerimizin gelişmesi,sorunlarının çözümü ve yaşam standartlarının yükseltilmesi konusunda muhtarlarımızla çalışmalarımızı el birliğiyle sürdürmeliyiz. Köylerimizdeki alt yapı ve diğer sorunları acili yetine göre bir program dahilinde çözmek için uğraşıyoruz.. Yeter ki birlik beraberliğimizi huzurumuzu bozmadan dayanışma içinde olalım.İftar yemeği programına teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …