9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Çotu Polislerle İftar Yaptı

Kaymakam Çotu Polislerle İftar Yaptı

Kemah Kaymakamı Cuma Çotu,Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan,ilçe Emniyet Amirliğince düzenlenen iftarda polislerle orucunu açtı.
İlçe Emniyet Amirliğinde düzenlenen yemekte konuşan Kaymakam Cuma Çotu,, polislerin zor bir görevi ifa ettiğini ama Türkiye’nin huzuru için bunun yapılması gerektiğini söyledi.Çotu”Eğer sağ duyulu, özverili ve fedakar görev anlayışınız olmazsa, ülkemizin genelindeki huzur ve asayiş temin edilemezdi. Bu manada bazen farkına varılmazsa da bazen de geç farkına varılsa da biz biliyoruz ki polisimizin çalışmaları takdire şayandır. Çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.
İlçe Emniyet Amiri Ali Malçok da polisliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğunu belirterek, şunları kaydetti:”Amacımız vatandaşa hizmet etmek. Vatandaşımıza hizmet etmek üzere yetiştirilmiş ve görevlendirilmiş insanlarız. Personellerimizle ramazanın huzurunu, iftar sofrasının ve bereketini hep birlikte paylaşmak istedik. Bizi yalnız bırakmayan kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Tek dileğimiz huzur içerisinde görevimizi yapmaktır. Allah hepimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.Kaymakam Çotu ve Belediye Başkanı iftarın ardından polislerle çay içerek sohbet etti.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …