15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Çotu Polislerle İftar Yaptı

Kaymakam Çotu Polislerle İftar Yaptı

Kemah Kaymakamı Cuma Çotu,Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan,ilçe Emniyet Amirliğince düzenlenen iftarda polislerle orucunu açtı.
İlçe Emniyet Amirliğinde düzenlenen yemekte konuşan Kaymakam Cuma Çotu,, polislerin zor bir görevi ifa ettiğini ama Türkiye’nin huzuru için bunun yapılması gerektiğini söyledi.Çotu”Eğer sağ duyulu, özverili ve fedakar görev anlayışınız olmazsa, ülkemizin genelindeki huzur ve asayiş temin edilemezdi. Bu manada bazen farkına varılmazsa da bazen de geç farkına varılsa da biz biliyoruz ki polisimizin çalışmaları takdire şayandır. Çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.
İlçe Emniyet Amiri Ali Malçok da polisliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğunu belirterek, şunları kaydetti:”Amacımız vatandaşa hizmet etmek. Vatandaşımıza hizmet etmek üzere yetiştirilmiş ve görevlendirilmiş insanlarız. Personellerimizle ramazanın huzurunu, iftar sofrasının ve bereketini hep birlikte paylaşmak istedik. Bizi yalnız bırakmayan kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Tek dileğimiz huzur içerisinde görevimizi yapmaktır. Allah hepimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.Kaymakam Çotu ve Belediye Başkanı iftarın ardından polislerle çay içerek sohbet etti.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …