29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam İlhan Kemaliye Halkıyla Bayramlaştı

Kaymakam İlhan Kemaliye Halkıyla Bayramlaştı

Kemaliye Kaymakamlığı tarafından şehir kulübü bahçesinde organize edilen Ramazan Bayramı programında Kaymakam Mustafa İlhan ilçede bulunan Kemaliye halkı ile bayramlaştı.
Kaymakam İlhan,ilçe şehir kulübü bahçesinde düzenlenen Ramazan Bayramı programına katıldı.Düzenlenen programa Kaymakam Msutafa İlhan’ın yanı sıra,Belediye Başkanı Mustafa Haznedar,İlçe Jandarma Komutanı İsmet Tığlı, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Siyasi Parti Başkanları ve Mahalle-Köy Muhtarları ile vatandaşlar katıldı. Her kesimden yoğun bir katılımın olduğu bayramlaşma programı yaklaşık iki saat sürdü. Kaymakam İlhan, programa yoğun ilgi gösteren vatandaşlarla tek tek bayramlaştı Bayramlaşma programında kısa bir konuşan Kaymakam İlhan,   “Toplumsal olarak bir araya geldiğimiz, paylaşma ve kardeşlik duygularını ön planda tuttuğumuz bir bayram gününde yeniden beraberiz.  Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm   Kemaliye halkının ve bütün Türkiye’nin ve İslam aleminin  Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.  ” dedi.Son günlerde gelen şehit haberleriyle büyük üzüntü duyduklarını belirten Kaymakam İlhan, ” Şehitlerimize Rabbim gani gani rahmet eylesin. Yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza, gazilerimize de buradan acil şifalar diliyorum. Rabbim bu bayramın yüzü suyu hürmetine, yaralı ve hasta olan kardeşlerimize şifalar versin diye dua ediyorum.  Memleketimizde huzura barışa ve kardeşliğe vesile olmasını, İslam coğrafyasında akan kanların son bulmasını temenni ediyorum” diye konuştu. Programın sonunda Kaymakam İlhan, katılım sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ederek tek tek uğurladı.Kaymakam İlhan daha sonra beraberindekilerle birlikte ilçenin çeşitli noktalarında görevini ifa eden güvenlik güçlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …