23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam İlhan Köy Gezilerinde

Kaymakam İlhan Köy Gezilerinde

Kısa bir süre önce Kemaliye Kaymakamlığına atanan  Kaymakam Mustafa İlhan köy gezilerini sürdürüyor.
Köy ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı Kozlupınar,Yeşilyurt,Kekikpınar, Kuşak, Efeler,Çit, Harmankaya, Gözaydın, Ağıl ve Gümüşçeşme köylerini ziyarette bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Muhtarlardan köylerdeki yol, su ve diğer hizmetlerle ilgili bilgiler aldıktan sonra vatandaşların sorunlarını dinledi. Kaymakam İlhan, Köy gezilerinde Kaymakam İlhan’a İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Serkan Akgün, İlçe Emniyet Amiri Mahmut Can, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kuleli’ de eşlik etti Köy halkının dertlerini, isteklerini ve şikayetlerini kendilerinden dinleyen Kaymakam İlhan, sorunlarında her zaman yanlarında olacağını söyledi.
İlçeye bağlı tüm köyleri gezerek vatandaşlarla görüşmelerini sürdüreceğini vurgulayan Kaymakam İlhan,” ”Gitmeyeceğimiz köy kapısını çalmayacağımız vatandaş kalmayacak. İlçe ve köylerin daha yaşanılabilecek bir hale gelmesi için elimizden gelen her türlü hizmeti sunacağız.” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …