Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam İlhan Köy Gezilerini Sürdürüyor

Kaymakam İlhan Köy Gezilerini Sürdürüyor

Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhan,köyleri gezerek sorunları  yerinde görerek inceliyor.
Kaymakam İlhan, Dolunay ve Tuğlu köylerini ziyaret ederek muhtarlar ve vatandaşlarla görüşüp köylerine ilişkin öneri ve talepleri dinlenerek yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Yapılabilecek hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunan Kaymakam İlhan, imkanlar ölçüsünde gerekli hizmetlerin devam edeceğini ifade etti.Köy gezileri kapsamında sorunların çözümü ve yapılabilecek hizmetleri yerinde değerlendirdiklerini vurgulayan İlhan, “Yapabileceklerimizi yapacağımızı, yapılamayacak olanların da neden yapılamayacağını köylülerimize anlatıyoruz. Elimizdeki imkanlar dahilinde de yapılması gerekenleri en kısa sürede gerçekleştireceğiz” dedi.Köy gezilerine devam edeceğini kaydeden İlhan, “Yaptığımız bu tür geziler, köylerimize yapılan yatırımları görmek ve yapılması gereken hizmetleri tespit etmek açısından çok önemli. Çünkü köylülerimizin bir çok sıkıntıları olabiliyor ve bu eksikleri yerinde tespit etmek için de gidip görmek gerekiyor.
Bizde bunu yapmak için daha önce yaptığımız gibi köy gezilerimize aralıksız devam ediyoruz.Gerçekleştirdiğimiz bu gezimiz daha önceki gezilerimizde olduğu gibi çok olumlu geçti. Bundan sonraki yapacağımız gezilerimizle de diğer köylerimizde yapılan hizmetleri ve varsa sorunlarını yerinde dinlemeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı. Kaymakam İlhan, yaptıkları gezide kendilerini sıcak bir şekilde karşılayan, misafirperverlikte bulunan, samimiyetlerini esirgemeyen başta köy muhtarlarına,ve köy halkına teşekkür etti.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …