22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Karaca Şehit Ailelerini Ağırladı

Kaymakam Karaca Şehit Ailelerini Ağırladı

Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca,18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla ilçede yaşayan şehit aileleri ve gaziler için kahvaltı düzenledi.
Kaymakam Kürşat Karaca öğretmen evinde düzenlenen kahvaltıya şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra İlkçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ercan Bozkurt, İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Aydoğan’da katıldı. Kahvaltıda konuşan Kaymakam Karaca, ’Öncelikle davetimi kabul ederek sabahın bu erken saatinde buraya kadar geldiğiniz için teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sizlerle hoşgörü içinde kol kola bir birliktelik içinde olmak istedim. Sizler bu vatan için, bayrağımız için, dinimiz için dünya üzerinde ki en önemli şey olan canlarını feda edenlerin yakınlarısınız. Sizlerle bir arada olmak benim için çok önemli. Aramızdaki bağın bundan sonra ki süreçte, daha kuvvetlenmesi en büyük temennimizdir. Bizler bu saatten sonra sizlerin kardeşleriyiz. Bu vatan için canını veren, organını verenlerde artık bizlerin kardeşi oldu ‘’ dedi. Şehit aileleri ve gazilerin bu ülkenin vaz geçilmez parçaları olduğunu vurgulayan Kaymakam Karaca,” Devletin ve ülkenin bölünmez bütünlüğü, milletin refah ve huzur içinde yaşaması adına canlarını feda eden  kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Yine aynı mücadelede görev yapan gazilerimizde aileleriyle birlikte mutluluklar diliyorum” diye konuştu. Kaymakam Karaca kahvaltı sonrası şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenerek onların sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …