23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Karaca Spor Tesislerini İnceledi

Kaymakam Karaca Spor Tesislerini İnceledi

Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca,Gençlik Hizmetleri ve  Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü bünyesindeki spor tesislerinde  incelemelerde bulunarak yapılan  yapılması planlanan çalışmalar hakkında Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Fevzi Koçoğlundan detaylı bilgi alarak eksikliklerin giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.İlçenin spor tesisleri yönünden ilçeler içerisinde en iyi düzeyde olduğunu belirten Kaymakam Karaca, tesislerdeki eksikliklerin giderilmesi konusunda  elinden gelen her türlü desteği vereceğini söyledi. Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Fevzi Koçoğlu ise,Tercanlı spor severlere daha iyi hizmet verilmesi için çalışmalar yaptıklarını belirterek,”Stadyum içerisindeki soyunma odaları ve seyirci tribünü ihtiyacı yeterli derecede karşılamadığından dolayı yeni bir soyunma odaları ve seyirci tribününe ihtiyaç duyulmaktaydı.Buradan hareketle bu eksikliğin giderilmesi için gerekli çalışmalara başladık. Girişimlerimiz sonucunda  Gençlik ve Spor Bakanlığınca stadyum içerisinde 200 metrekarelik bir alanda tam donanımlı soyunma odaları ile 500 kişilik seyirci kapasiteli tribün yapımına başlandı.Yeni sezona  kavuşturulmasını planlamaktayız. Çalışmaların tamamlanmasıyla ilçemiz modern tesislere kavuşmuş olacaktır.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …