15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Özdemir Huzurevi Sakinleriyle İftarda Buluştu

Kaymakam Özdemir Huzurevi Sakinleriyle İftarda Buluştu

Refahiye Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir Refahiye Huzur evi ve  YBRM’de kalanlarla iftarda bira raya geldi.
Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muammer Doğan ile Huzurevini ziyaret eden Kaymakam Hatice Bayar Özdemir ,yaşlıların Ramazan ayını kutladı.Özdemir ve beraberindekiler daha sonra iftar yemeğine katıldı.İftar yemeğine Kaymakam Özdemir’in yanı sıra eşi Doç.Dr.F.Serkan Özdemir,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Muammer Doğan ve Eşi, ilçe protokolü ve huzurevi sakinleri katıldı. Yaşlılarla birebir ilgilenen ve sohbet eden Kaymakam Özdemir, Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürü Doğan’dan Huzurevi işleyişi ile ilgili de bilgi aldı.Kaymakam Özdemir,yaptığı açıklamada,huzurevi sakinleriyle iftarda bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi.
Fırsat buldukça huzurevini ziyaret ettiğini belirten Özdemir, “Sadece belirli günlerde değil, sık sık buradaki büyüklerimizi ziyaret edip hal hatır sormak, gönüllerini almak, sohbet etmek hem bize hem onlara mutluluk verecektir.
Bu ziyaretlerle ibadet eden bir insanın gönlündeki huzuru, ferahlığı ve rahatlığı duyuyoruz.” dedi.
Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muammer Doğan’ da iftara katılan Kaymakam Özdemir’e teşekkür ederek, “Refahiye halkından huzurevimizi unutmamalarını, özellikle bayramlarda, mübarek günlerde yaşlılarımızı ziyaret etmelerini, onların gönüllerini almalarını, bu ulu çınarları yalnız bırakmamalarını diliyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …