22 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Özdemir Köy Gezilerini Sürdürüyor

Kaymakam Özdemir Köy Gezilerini Sürdürüyor

Refahiye Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, beraberinde kurum amirlerinden oluşan heyet ile   Pınaryolu, Kırıktaş, Hacı ve Günyüzü köylerini ziyaret ederek köylülerden sorunları hakkında bilgi aldı.
Göreve başladığı ilk günden itibaren köy gezilerini sürdüren Kaymakam Hatice Bayar Özdemir, ilçeye bağlı Pınaryolu, Kırıktaş, Hacı ve Günyüzü köylerini ziyaret etti.
Ziyarette şimdiye kadar yapılan yol, su, kanalizasyon gibi hizmetlerle ilgili olarak köy muhtarlarından bilgi alan Kaymakam Özdemir, muhtarlar ve köy sakinleri ile köy konaklarında bir araya gelerek sohbet edip sorunlarını dinledi. Yapılabilecek hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunan Kaymakam Özdemir imkanlar ölçüsünde gerekli hizmetlerin devam edeceğini ifade etti. 2017 yılı yatırım programında köylere yapılacak olan ve yapılması planlanan yatırımların görüşüldüğü ziyarette konuşan Kaymakam Hatice Bayar Özdemir, çalışmaların en hızlı şekilde tamamlanması için elimizden gelen çalışmanın gösterileceğini vurgulayarak,” çalışmaların en hızlı şekilde tamamlanması için elimizden gelen çalışmayı göstereceğiz diye konuştu. Kemah’a bağlı köylerdeki vatandaşların dilek ve ihtiyaçlarını yerinde dinlemek, sorunları yerinde tespit etmek ve ilgili mercilere iletilmek amacıyla köylere gezi düzenlendiğini kaydeden Kaymakam Özdemir, ”İlçeye bağlı İlçeye bağlı tüm köyleri gezerek vatandaşlarla görüşmelerimizi sürdüreceğiz. ”Gitmeyeceğimiz köy kapısını çalmayacağımız vatandaş kalmayacak. İlçe ve köylerin daha yaşanılabilecek bir hale gelmesi için elimizden gelen her türlü hizmeti sunacağız.” dedi.

Diğer Haberler

Erzincan’da Toplu Taşımaya Zam Yapıldı

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon, Özel Halk Otobüsü yolcu tarifesi artışı …

Erzincan’da Seralarda Ocak Ayında Marul Hasadı Sürüyor

​Erzincan’da kış sezonunda seralarda marul hasadı devam ederken, Erzincan Vali Yardımcısı Yusuf İzci, İl Müdür …