29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Sak ,Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Kaymakam Sak ,Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Malatya ilçesi Arapgir Kaymakamı Salih Sak,Beyaz Dernek Başkanı Sadık Karagöz,Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhanı ziyaret etti.
Aarapgir Kaymakamı Salih Sak beraberinde Beyaz Ay Dernek Başkanı Sadık Karagöz ile 2016 yılı Ağustos Mülki İdare Kararnamesiyle Kemaliye kaymakamlığına atanan Mustafa İlhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Kemaliye hakkında bilgi veren Kaymakam Mustafa İlhan,ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti.
‘Bizler devletin birer bireyleri olarak ilçelerimizin gelişimi için fikir alışverişinde bulunuruz diyen Kaymakam İlhan,””Bu doğrultuda meslektaşlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Komşu ilçemiz olan Arapgir Kaymakamı ve meslektaşımSalih Sak ve Beyaz Ay Dernek Başkanı Sadık Karagöz ilçemize gelerek şahsımı ziyaret etmesi bizi onure ettiler. Kendilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Arapkir Kaymakamı Salik Sak,yapılan ziyaretin her iki ilçe açısından da iyi geçtiğini, Gerek Aarapkir’de gerekse Kemaliye’de yapılan çalışamalar için fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, meslektaş dayanışmasının önemine değindi.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …