23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Sak ,Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Kaymakam Sak ,Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Malatya ilçesi Arapgir Kaymakamı Salih Sak,Beyaz Dernek Başkanı Sadık Karagöz,Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhanı ziyaret etti.
Aarapgir Kaymakamı Salih Sak beraberinde Beyaz Ay Dernek Başkanı Sadık Karagöz ile 2016 yılı Ağustos Mülki İdare Kararnamesiyle Kemaliye kaymakamlığına atanan Mustafa İlhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Kemaliye hakkında bilgi veren Kaymakam Mustafa İlhan,ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade etti.
‘Bizler devletin birer bireyleri olarak ilçelerimizin gelişimi için fikir alışverişinde bulunuruz diyen Kaymakam İlhan,””Bu doğrultuda meslektaşlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Komşu ilçemiz olan Arapgir Kaymakamı ve meslektaşımSalih Sak ve Beyaz Ay Dernek Başkanı Sadık Karagöz ilçemize gelerek şahsımı ziyaret etmesi bizi onure ettiler. Kendilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Arapkir Kaymakamı Salik Sak,yapılan ziyaretin her iki ilçe açısından da iyi geçtiğini, Gerek Aarapkir’de gerekse Kemaliye’de yapılan çalışamalar için fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, meslektaş dayanışmasının önemine değindi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …