Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kemah Futbol Turnuvası Muhteşem Final İle Sona Erdi

Kemah Futbol Turnuvası Muhteşem Final İle Sona Erdi

Kemah Kaymakamlığı koordinesinde organize edilen kurumlar arası halı saha futbol turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi.
13 takımın katıldığı Kaymakamlık Halı Saha turnuvanın oynanan final maçında Kemah Gücü ile Milli Eğitim takımları karşılaştı.Kemah Gücünü 6-2 yenen Milli Eğitim turnuvanın şampiyonu olurken turnuvada Kem ah Gücü ikinci,Şafak Spor üçüncü oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ise Muhtar Gücü seçildi. Turnuvanın sona ermesi nedeniyle düzenlenen ödül törenine Kaymakam Cuma Çotu,Gewnçlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Recep İlter,İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çukadar,kurum amirleri ve sporseverler katıldı.Ödül töreninde konuşan Kaymakam Cuma Çotu, turnuvaya katılan bütün takımlara, hakemlere ve tertip komitesine ve emeği geçen herkese teşekkür ederek,turnuvanın ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personellerin kaynaşmasını, Sporun dostluğunu, kardeşliğini, en önemlisi birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla düzenlendiğini söyledi.Düzenlenen turnuva ile dostluk ve arkadaşlıkların pekişmesini hedeflediklerini vurgulayan Kaymakam Çotu,, “Bu turnuvaların galibi ve mağlubu olmaz. Bu turnuvanın galibi sevgidir, arkadaşlıktır. İlçe halkının turnuvaya gösterdiği ilgiden çok memnunum.Güzel ve temiz bir turnuva oldu. İnşallah bundan sonraki yıllarda devamı gelecek. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve komitede görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.Daha sonra Turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve hediyeleri Kaymakam Çotu ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.Şampiyon Milli Eğitim, kupasını Kaymakamımız Cuma ÇOTU’nun elinden aldı. Kupa töreni sonrası futbolcular ve taraftarlar davul zurna eşliğinde halay çekerek turnuvanın tadını çıkardılar.

Diğer Haberler

Başkan Bekir Aksun Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları aralıksız devam ediyor. Toplantıların 17’ncisi …

Ukrayna’dan Erzincan’a Göç’ün Üzerinden 7 Yıl Geçti

Bundan tam olarak 7 yıl önce Ahıskalı Türkler için yeni bir sayfanın açıldığı tarihtir. Türkiye …