24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kemah Kaymakamı, Çotu korucular ile bir araya geldi

Kemah Kaymakamı, Çotu korucular ile bir araya geldi

Kemah ilçe merkezinde göreve başlayan 30 güvenlik korucusunun eğitimleri devam ediyor.Kaymakam Cuma çotu ilçe Jandarma Komutanlığında eğitim gören korucuları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
İlçe Jandarma Komutanı İsmet Tığlı ve diğer yetkililerin katıldığı toplantıda Kaymakam Çotu,ilçe merkezinde görev yapacak olan 30 korucunun sorun ve sıkıntılarını dinledi. Korucuların isteklerini de not alan Kaymakam Çotu,” Bugüne kadar korucu arkadaşlarımızın tüm sıkıntılarıyla ilgilendik.Bundan sonrada ilgilenmeye ,onlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Güvenlik korucularının jandarma ve emniyet teşkilatıyla birlikte ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünün korunması için görev yaptıklarını ifade ederek,bölgenin huzur ve refahı için özverili çalışmalar yürüttüklerini söyledi.Vatan topraklarının İslam aleminin son sancaktarı olduğunu vurgulayan Kaymakam Çotu, vatanı korumanın herkesin görevi olduğunu, yeni göreve başlayan güvenlik korucularının bundan sonraki süreçte de vatan için hizmet edeceklerini kaydetti.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …