Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kemah Köylerinde Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Kemah Köylerinde Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Kemah Kaymakamlığınca  köylerde yaşayan vatandaşların hayat standartlarının yükseltilmesi ve sağlıklı hizmet almaları adına yapılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.
Bu kapsamda ilçeye bağlı Gediktepe ve Taşbulak köylerinde başlatılan kilit parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.
Kemah Kaymakamı Cuma Çotu, Beraberinde İlçe Özel İdare Müdürü M.Uğur Sevim ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.Kaymakam Çotu, köylülerlede bir araya gelerek sohbet edip sorunlarını dinledi.Kaymakam Çotu, yaptığı açıklamada, Sadece Gediktepe ve Taşbulak köylerinde değil, ilçeye bağlı diğer tüm köylerimizde Vatandaşların ihtiyaç duyduğu hizmetler çerçevesinde çalışmalarımız sürüyor. Proje dahilinde yürütülen çalışmalarla birlikte köylerimizdeki yaşam kalitesinin daha da arttırılması hedefleniyor.Kırsal alanda çok ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bu sayede köylerimize de önemli hizmetler gerçekleştiriliyor.Amacımız vatandaşlarımızın rahat ve temiz bir ortamda yaşamasını sağlamaktır.Halkın memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.
Kaymakamlık olarak halkın sorunlarını dinleyerek köylerin güzelleştirilmesi, daha temiz.düzenli ve daha yaşanabilir hale getirilmesi için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” dedi.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …