29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kemah’ta köy yollarına kilit parke taşı döşeniyor

Kemah’ta köy yollarına kilit parke taşı döşeniyor

Kemah Kaymakamı Cuma Çotu, Ayranpınar köyündeki  yapım çalışmaları tamamlanan kilit parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Kaymakam Çotu,Köylere Hizmet Götürme Birliğince 2017 yılı köy yatırımları programları kapsamında Ayranpınar köyünde yapımı tamamlanan köy içi ulaşım yolu kilit parke taşı döşeme çalışmalarını inceleyerek köy ziyaretinde bulundu.Yol incelemesinin ardından köylülerle sohbet ederek sorunlarını dinleyen Kaymakam Çotu, Çalışmalarımızı planlı bir şekilde yürütüyoruz. Köylü vatandaşlarımıza her türlü hizmeti götürmenin gayreti içerisindeyiz. Ayranpınar köyümüzde 4000 metrekarelik kilit parke taşı döşemesi tamamlandı.
Kaymakam Arıca “Diğer köylerimizde de köy içi kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Yapılan çalışmalarla köylerimiz daha modern bir görünüme kavuşuyor. Köylerimizin standartlarını yükseltecek olan çalışmalar neticesinde köy yolları yaz mevsiminde toz bulutlarından, kış mevsiminde ise çamurdan kurtulmuş olacak” dedi. Kaymakam Cuma Çotu’nun gezisinde İlçe Jandarma Komutanı İsmet Tığlı,Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mehmet Uğur Sevim ‘de hazır bulundu.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …