Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kemaliye Kaymakamı İlhan köy ziyaretlerini sürdürüyor

Kemaliye Kaymakamı İlhan köy ziyaretlerini sürdürüyor

Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhan köy ziyaretlerine Dutluca, Kışlacık, Yazmakaya, Karapınar,Çakırtaş, Boylu, Adak, Akçalı, Çat ve Demir köyleri ile devam etti.
Kaymakam Mustafa İlhan,beraberinde Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü İbrahim bali ile birlikte köylerin sorunlarını yerinde görmek ve incelemek amacı sürdürdüğü ziyaretlerde köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Mustafa İlhan, köylerin sorunlarını vatandaşlardan tek tek dinleyen Kaymakam İlhan, aciliyet durumuna göre hızlı bir şekilde yapılacağını söyledi.
Kaymakam İlhan köy ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede,ilçeye bağlı tüm köy ve mezralarda yaşayan vatandaşların hayat şartlarını yerinde görmek,sıkıntı ve taleplerini dinlemek, buralara götürülen ve götürülmesi planlanan hizmetleri değerlendirmek adına köy ziyaretlerini gerçekleştirdiğini belirterek,kaymakamlık olarak her zaman vatandaşların yanlarında olduklarını söyledi.Problemlerin çözümü konusunda gayret gösterdiklerini ve imkanlar ölçüsünde bütün köylere gerekli hizmetlerin devam edeceğini vurgulayan Kaymakam İlhan, “Köylere Hizmet Götürme Birliği ve diğer kaynaklardan yaptığımız yatırımları yerinde incelemek ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek adına zaman zaman köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz.
Bu ziyaretlerimizde yapılan yatırımların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığının yerinde incelenmesi ve vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sorunlarını tespitinde bizlere yardımcı oluyor.
Amacımız vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek ve devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamak” dedi.Kaymakam İlhan,vatandaşla bütünleşmenin başarıyla sağlandığı köy gezilerinin ilerleyen günlerde devam edeceğini sözlerine ekledi.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …