Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kızılay Anneler Günü’ne Özel Premium Maden Suyu Üretti

Kızılay Anneler Günü’ne Özel Premium Maden Suyu Üretti

Kızılay güzel bir etkinliğe daha imza attı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kısa bir süre önce Premium maden suyu üreten Kızılay, şimdi de Anneler Günü’ne özel ‘Annem’ isimli bir tasarım ile Premium maden suyu üretti. Türkiye Kızılay Derneği Erzincan Şube Başkanı Ferit Bayata ise konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kısa bir süre önce Premium segmentine ile güzel bir etkinliğe imza atan Kızılay şimdi de Anneler Günü’ne özgü bir tasarımla anneler için Premium maden suyu üretti.
Konuyla alakalı bilgiler veren Türkiye Kızılay Derneği Erzincan Şube Başkanı Ferit Bayata; “Türkiye Kızılay Derneği Mineralli Su İşletmeleri üretimlerine devam etmekte. Bu yıl da yeni bir dizayn ve yeni bir şekille müşterilerimize ve hayırseverlerimize, vatandaşlarımıza hitap etmek arzusundayız. İlk defa 23 Nisan da Türkiye Kızılay Derneği Mineralli Su İşletmeleri Koordinatörlüğünce dizayn edilen 23 Nisan konsepti ile yeni bir üretime geçtik. Daha sonraki süreçte de annelerimizi unutmayalım dedik. Annelerimiz başımızın tacı, başımızın üzerlerinde yerleri var. Anneler Gününe özel olarak bir üretime başladık. Onlar için özel Anneler Günü ‘Annem’ isimli bir tasarım ile üretim yaptık. Bundan sonraki günlerde de önemli gün ve tarihlerde Türkiye Kızılay Derneği Mineralli Su İşletmeleri bu tarihleri unutmayarak kendi üretim konseptini ona göre dizayn ederek müşterilerimizin hizmetine ürünlerini sunmaya devam edecektir” dedi.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …