Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kızılay Mahallesi İftarda Buluştu

Kızılay Mahallesi İftarda Buluştu

İşadamı Süleyman Tan tarafından Kızılay Mahallesi’nde toplu iftar programı düzenlendi. Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş ise verilen iftar programına katıldı.  İftar programının ardından Kızılay Mahallesi’nde Enver Kurt isimli vatandaşın evine misafir olan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş ve beraberindekiler burada aile fertleri ile çay içip sohbet ettiler.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, İşadamı Süleyman Tan tarafından Kızılay Mahallesi’nde verilen toplu iftar programına katıldılar
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, Kızılay Mahallesi sakinleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. İşadamı Süleyman Tan tarafından verilen toplu iftar programına katılım yoğun oldu. İftar yemeği öncesi konuşma yapan İl Müftüsü Yavuz Karabayır, Ramazan ayının önemi ve Ramazan ayı hakkında bilgilendirmede bulunarak Kur’an-ı Kerim okudu, dua yaptı. Vatandaşlarla aynı sofrayı paylaşan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, katılımcıların ramazan ayını ve yaklaşan Ramazan bayramlarını tebrik etti.
İftar programının ardından Kızılay Mahallesi’nde Enver Kurt isimli vatandaşın evine misafir olan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş ve beraberindekiler burada aile fertleri ile çay içip sohbet ettiler.
 

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …