29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Koçoğlu Görevine Başladı

Koçoğlu Görevine Başladı

Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğüne atanan Fevzi koçoğlu görevine başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığının yeni teşkilat yasası ile Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü görevine ataması yapılan Fevzi Koçoğlu ilçeye gelerek görevine başladı. Koçoğlu 1965 yılında mercan beldesinde doğdu. İlk ve orta tahsilini Mercan’da, lise öğrenimini de Erzincan’da tamamladı. Yüksek öğrenimini Eskişehir Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümünü 2002 yılında tamamladı.
Ardından Mercan Belediyesinde göreve başladı. Burada 18 yıl çalıştıktan sonra Erzincan bağ-Kur il Müdürlüğünde VHKİ elemanı olarak görev başladı. Burada 11 yıllık bir görev süresi sonunda naklen atamayla Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğüne atandı. Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğüne atanan Fevzi Koçoğlu evli ve 3 çocuk babsı.
İlçe spor tesisi yönünden yeterli düzeyde olduğunu belirten Koçoğlu, öncelikli hedefimiz bu tesislerden ilçemiz gençliği ve vatandaşların yeterince faydalanmasını sağlamak, genç ve çocuklarımıza yönelik olar4ak kültürümüzü tanıtıcı çalışmalar yapmaktır” dedi.
Özellikle okul çağındaki çocukların spor yapmaya teşvik edilmesi gerektiğini vurgulayan Koçoğlu,” Kurumlar arası işbirliği ve Tercan halkının destekleriyle çok iyi işler başarabileceğimize inanıyorum.
Tercan’ın sesini daha güzel yerlerde duyurmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …