29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Köy Yollarında Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Köy Yollarında Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Erzincan Valiliği İl Özel İdaresi tarafından geçtiğimiz yıl kurulan tesis ile birlikte köy yollarında sıcak asfalt kaplama çalışması sürüyor. Erzincan Valisi Ali Arslantaş, merkeze bağlı Ganiefendi Köyü’nde yürütülen çalışmaları denetledi. Doğu Anadolu Bölgesinin en modern sıcak asfalt tesisinin kurulduğu Erzincan’da merkez belde ve köylerinin yanı sıra ilçelerdeki köy yolları da sıcak asfalta kavuşuyor. Sıcak havaya rağmen İl Erzincan Valiliği İl Özel İdaresine bağlı ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindeki Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, İl Özel İdare Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu ve beraberindekiler Erzincan Merkeze bağlı Ganiefendi Köy yolunda başlatılan sıcak asfalt çalışmasını yerinde incelediler.
Yürütülen çalışmalara yönelik İl Özel İdare Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu’ndan bilgi alan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, İl Özel İdaresi olarak kendi öz kaynakları ile yapılan üretim sayesinde bir yılda 135 kilometre köy yolunun sıcak asfalt ile kaplandığını bildirdi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …