30 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Başlıyor

Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Başlıyor

Tercan Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü işbirliğinde Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlendi.
Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce organize edilen ve 9 takımın iştirak ettiği halı saha futbol turnuvası 15 mayıs Pazartesi saat 18.00 de başlıyor.
Kamu Kurum ve Kuruluşlar arası Halı Saha Futbol Turnuvasına katılan takımlar 2 grupta iştirak edecekler ve gruplarında ilk dörde giren takımlar önce çeyrek final ardından yarı final ve ilk ikiye kalan takımlar ise 19 Mayıs Cuma günü final maçı oynayacaklar.Turnuvaya katılacak takımların kaptanlarının katılımı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürlüğünde kura çekimi yapıldı. Kura çekiminde İlçe Emniyet Müdürlüğü -Tercan Belediyesi, İlçe Müftülüğü-Sağlık, Adliye-İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim-İlçe Jandarma takımları eşleşirken Kaymakamlık ise statü gereği ilk maçı bay geçti.
Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Fevzi Koçoğlu,” Sporun birleştirici gücünden yararlanarak kurumlar arasındaki birlik, beraberlik ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla ilçe Kaymakamlığı işbirliğinde organize ettiğimiz futbol turnuvasına 9 takım katılıyor.
Turnuvada sonunda dereceye giren takımlara kupa verilecek” dedi.
Kurumlar arasındaki kaynaşmayı sıcak tutmayı hedeflediklerini ifade eden Koçoğlu, Sportif aktivitelerin bu turnuva ile sınırlı kalmayacağını belirterek , ilerleyen günlerde farklı branşlarda da turnuvalar düzenleyeceklerini kaydetti.Turnuvaya katılan takımlara başarılar dileyen Koçoğlu ,”Turnuvamız inşallah hiçbir sakatlık yaşanmadan, başladığı gibi neşe içerisinde tamamlanır” diye söyledi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …